02-672-3799

בכל העולם עם פאן טראוולס

פאן טראוולס היא חברה המתמחה בתיירות חוץ לבני נוער ישראלי, ששמה לה למטרה לתת מענה תיירותי איכותי ולאפשר חווית חו"ל מהנה ומוצלחת לבני נוער, תוך הקפדה על שירות אדיב ואמין העונה במקצועיות וביעילות לכל צרכי המטייל. החברה רואה ערך עליון באמינות, מצוינות, יחס חס ואישי, אווירה דתית והוגנות. לקוחותיה עומדים בראש מעיניה תוך הבנת צורכיהם ונתינת מענה אמתי ומקצועי לכל ציפיותיהם.

 

עקרונות:

איכות ומקצועיות- הם נושאי הדגל של החברה וניכרים בכל תחומי הארגון והתכנון מראשית העשייה ועד אחרון הפרטים, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר ההופכים טיול מטוב, ליוצא מן הכלל. תכניות הטיולים עמוסות כל טוב ומאופיינות בלוחות זמנים מלאים ומגוונים הכוללים אינספור אטרקציות ואתרים ייחודיים, פעילויות מגוונות וערבי גיבוש. המטיילים יתאכסנו בבתי המלונות הטובים ביותר ויזכו לארוחות שונות ועשירות, ובנוסף ישתמשו בשירותיה של חברות תעופה סדירות ואיכותיות בלבד. המדריכים והצוות, המלווים את הילדים, הם אנשי איכות ומקצוע, הנותנים מענה חם ואוהב בכל שעה מתבקשת.

 

ביטחון ובטיחות- בחופשה שלכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. מקצועיות החברה לא פוסחת על הסדרי ביטחון ובטיחות מצוינים המאפשרים לתייר חוויה מהנה ובטוחה בה כל טיול מתנהל על פי הוראות הביטחון החמורות והנוקבות ביותר.

 

יחס אישי- פאן טראוולס משקיעה רבות על מנת לשוות לקבוצותיה תכניות ברוח משפחתית ואינטימית, כך שהאווירה הדתית משתלבת בתחושת נינוחות ואינטימיות. אחד ממאפייניו הבולטים ביותר של שילוב זה, המתאפשר עקב חוסר התפשרות בנושא היחס האישי וגיבוש הקבוצה, הוא תחושת השייכות המועברת לכל ילד וילדה ללא יוצא מן הכלל. תחושה זו כאמור, היא תוצאה של שלל הפעילויות המגבשות והיחס האישי הפרטני והחם שמוענק לכל ילד מצד המדריכים והצוות, ששם לו למטרה לאתר ולענות לצורכיהם האינדיבידואליים של כל אחד ואחת.

 

עם הפנים לקהילה- מידי שנה חברת פאן טראוולס נרתמת לפרויקט תרומה מיוחד לקהילת הילדים עם צרכים מיוחדים, אשר ביניהם יש כאלו החולים במחלות סופניות. הקבוצה, ביחד עם מדריכים מוכשרים ומוסמכים, מסייעת לילדים בעלי צרכים מיוחדים, להגשים חלום ולצפות במשחקי הכדורגל הנחשבים ביותר בעולם. החברה עושה פעילות זו מתוך תחושת שליחות גדולה ואמונה כנה כי למרות הקושי בניידות משלחת שכזו, ראוי להשקיע ולתת לילדים מיוחדים הללו הזדמנות שווה לזו של ילדים רגילים. מסיבה זו החברה משקיעה את מלוא מאמציה ומיטב משאביה בכדי להעניק לילדים אלו מכל הלב הזדמנות חד פעמית לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת!

 

ניסיון- חברת פאן טראוולס למודת ניסיון רב, דבר המאפשר לה את המקצועיות והארגון המצוינים שניכרים מטיוליהם. כאידאל וכשיטת עבודה, החברה דואגת למנף את הלימוד מניסיון העבר בכדי לשפר עצמה ולהתקדם עוד ועוד, הדבר מוכיח את עצמו בהתנהלותם היוצאת דופן שחוזרת על עצמה שוב ושוב.

 

מדריכים מקצועיים- המדריך הינו כלי מרכזי וחשוב בשל האחריות הגדולה המוטלת על כתפיו והשפעתו המשמעותית על אופי הטיול. מסיבה זו פאן טראוולס לעולם לא מתפשרת בנושא זה, ובוחרת בצורה קפדנית מדריכים בעלי אופי מכיל ואוהב, ובעלי גישה מקשיבה ועוזרת לילדים. המדריכים הינם אנשים בוגרים ואחראיים, מאורגנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום הדרכת ילדים ונוער, שיהוו עוגן ומשענת נאותה למטיילים.

 

אמינות- לא תוכלו למצוא חברה אמינה יותר מפאן טראוולס! היו רגועים ובטוחים כי החברה תעשה כל שביכולתה לספק לכם כל צורכיכם ולמלא את מחויבויותיה כלפיכם בצורה המושלמת ביותר שיש. החברה עומדת לרשות הלקוח בכל עת, תוך מתן שירות הבולט באדיבותו ואמינותו, וקשובה לכל שאלה ובקשה על מנת להתאים לכם תנאי טיול המאפשרים לכם לצאת בראש שקט ולחזור שמחים ומרוצים.

 

לקוחות ממליצים- שמה של החברה מתגלגל מפה לאוזן. ורבים מלקוחותיה כבר נחשפו לתכניות המיוחדות על ידי המלצות מכריהם. ממליצים אלו שהשתתפו בתכניות החברה בעבר, מעידים כי אין שנייה למקצועיותה של החברה, לשירותים המוענקים בה ולאדיבותה החמה. בנוסף משבחים משתתפי העבר את תכניות הטיולים, בהן ניכרת לטענתם ההשקעה וכובד הראש היורדים עד לפרטים הקטנים ביותר, מה שהופך את החוויה לענקית.

 

הנאה מובטחת- בדקדוק מרשים החברה מאתרת את האתרים והפעילויות האטרקטיביים ביותר ושוזרת אותם לתכניות זורמות עשירות ומגוונות. סיווג מדוקדק זה יוצר טיולי איכות מנוצלים היטב, המבטיחים את החוויה היעילה ביותר עבור פרק זמן קצוב. הקשב הרב, המוסב לבקשותיו של כל לקוח בצורה פרטנית, מבטיח כי החוויה תותאם לו אישית, וכי יוכל להפיק ממנה כל שיחפוץ. בנוסף, כאשר האווירה הדתית אינטגרלית ומעוגנת בסדר היום, והקבוצה כולה דתית, מובטחת לילד חוויה המתאימה ביותר לאורח חייו. השילוב המתואם בין טיול אטרקטיבי לאווירה מתאימה, בתוספת היחס המקצועי והחם, יוצרים חוויה מנצחת הדואגת להנאה שאין שנית לה.

ממליצים עלינו

נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף גולר מונפרר סוברט לורם תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

הצוות שלנו

נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף גולר מונפרר סוברט לורם תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל