02-672-3799

היתרונות שלנו – מחנה כדורגל באנגליה

מחנה כדורגל 

ביטחון ובטיחות הדבר החשוב ביותר ונמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם  על ידי אנשי הדרכה מנוסים, דוברי אנגלית ועברית, המתמצאים בלונדון. ישנו יחס של מדריך אחד על כל עשרה ילדים (פרט למתחמיםם ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכלל כמובן כפוף לאישור ההורים.) כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

ניסיון- יש לנו ניסיון רב בהוצאות קבוצות נוער לחו"ל. עם כל המורכבות של העניין הלוגיסטי,,  להשיג את האטרקציות הטובות ביותר, אנשי הצוות הטובים ביותר ולדאוג שהתוכנית תצא בצורה הבטוחה והמקצועיות ביותר. בנוסף אנו מנוסים בהשגת כרטיסים למשחקים ולאירועי הספורט הגדולים בעולם.

צוות חם ואיכותי- הצוות כולו דתי ובעל ניסיון רב עם נוער. כל המדריכים דוברי עברית  ואנגלית,, חלקם ישראלים וחלקם אנגלים מקומיים, דבר המאפשר ארגון מצוין לצד יחס אישי וחם.

קבוצה אחת  תמיד ננוע כקבוצה אחת- הן בשיעורים, הן בטיולים,הן באטרקציות, הן באתרים השונים והן בארוחות.

זמינות ושרות מעולה  לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בלונדון- ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן- תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו"ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

מסעדות מגוונות-  את הארוחות נגוון בסוגים שונים של מסעדות בלונדון- בשריות וחלביות.

לו"ז מלא  אנו מנצלים את זמן שהותנו בלונדון עד תום. מזמן הקימה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות, או סתם אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שניה!

קשר עם הבית  אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו"ל ההורים וודאי ירצו להתעדכןן במה שקורה עם ילדיהם בלונדון. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הלונדוני הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלת בלונדון. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס- סים בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בלונדון ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל. (בנוסף למי שרוצה, ישנה אפשרות לעשות "טופ-אפ" בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל.)

עדכונים שוטפים להורים- לאורך השהות בלונדון הצוות ידאג להעביר להורים במייל עדכונים שוטפים על הלו"ז היומי ועל הנעשה בלונדון, וכמובן הכי חשוב- תמונות של הילדים, כך שההורה יוכל לחוות את הטיול ביחד עם בנו.

שיפור האנגלית בצורה ייחודית   החניכים יקבלו תדריכים באנגלית, יצפו בסיורים ויחוו את הכל באנגלית. דבר זה יבטיח שיפור ניכר בהבנת השפה וכן באוצר המילים, וכל זה לצד הנאה גדולה ושיפור הביטחון העצמי.

עוד בנושא:

היתרונות שלנו - מחנה כדורגל באנגליה

  ביטחון ובטיחות – הדבר החשוב ביותר ונמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה...

צפייה במשחקים במחנה כדורגל באנגליה

משחקים: נלך ל-2 משחקי כדורגל באנגליה לפנינו עומדות 3 אופציות שונות לשילוב המשחקים – האופציה שתיבחר, תושפע מלוח זמנים של המשחקים...

אימונים מקצועיים במחנה כדורגל

ראיית משחק בעולם הכדורגל המודרני, ראית משחק טובה היא תנאי מפתח בדרך להיות שחקן טוב. שחקן גדול נמדד על פי יכולתו...
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל