02-672-3799

היתרונות שלנו – סאמר סקול באשפורד

ביטחון ובטיחות- הדבר החשוב ביותר והנמצא בראש סדר עדיפויותינו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם על- ידי אנשי הדרכה מנוסים, דוברי אנגלית ועברית, המתמצאים בלונדון. ישנו יחס של מדריך אחד על כל עשרה ילדים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכל כמובן כפוף לאישור ההורים). כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

צוות חם ואיכותי- הצוות כולו דתי ובעל ניסיון רב עם נוער. כל המדריכים דוברי עברית ואנגלית, חלקם ישראלים וחלקם אנגלים מקומיים, דבר המאפשר ארגון מצויין לצד יחס אישי וחם.

קבוצה אחת- תמיד ננוע כקבוצה אחת- הן בשיעורים, הן בטיולים, הן באטרקציות, הן באתרים השונים והן בארוחות.

זמינות ושרות מעולה- לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בלונדון- ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן, תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו"ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

לו"ז מלא- אנו מנצלים את זמן שהותנו באנגליה עד תום. מזמן הקימה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות, או אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שנייה!

קשר עם הבית- אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו"ל ההורים וודאי ירצו להתעדכן במה שקורה עם ילדיהם בלונדון. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הלונדוני הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלת בלונדון. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס- סים בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בלונדון ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל. (בנוסף למי שרוצה, ישנה אפשרות לעשות "טופ-אפ" בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל).

עדכונים שוטפים להורים- לאורך השהות בלונדון הצוות ידאג להעביר להורים במייל עדכונים שוטפים על הלו"ז היומי ועל הנעשה בלונדון, וכמובן הכי חשוב- תמונות של הילדים, כך שההורה יוכל לחוות את הטיול ביחד עם בנו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל