02-672-3799

היתרונות שלנו לונדון דתי


ביטחון ובטיחות-
 
הדבר החשוב ביותר ונמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על ילדיכם על ידי אנשי הדרכה מנוסים, דוברי אנגלית ועברית, המתמצאים בלונדון. ישנו יחס של מדריך אחד על כל תשעה ילדים (פרט למתחמים ומקומות מסוימים בהם הילדים מתפזרים, והכל כמובן כפוף לאישור ההורים). כמו כן, אנו טסים באל-על, החברה הבטוחה ביותר.

צוות חם ואיכותי- הצוות כולו דתי ובעל ניסיון רב עם נוער. כל המדריכים דוברי עברית ואנגלית, חלקם ישראלים וחלקם אנגלים מקומיים, דבר המאפשר ארגון מצוין לצד יחס אישי וחם.

קבוצה אחת- תמיד ננוע כקבוצה אחת- הן בשיעורים, הן בטיולים, הן באטרקציות, הן באתרים השונים והן בארוחות.

זמינות ושרות מעולה- לפני הנסיעה הצוות זמין ופנוי תמיד לכל שאלה ובירור. בזמן שהות הילדים בלונדון- ישנו איש קשר אחראי בישראל, אליו ניתן לפנות 24 שעות ביממה. כמו כן, תוכלו ליצור קשר עם המדריכים בחו"ל. ביטחון הילדים לפני הכל!

מסעדות מגוונות- את הארוחות נגוון בסוגים שונים של מסעדות בלונדון- בשריות וחלביות.

לו"ז מלא- אנו מנצלים את זמן שהותנו בלונדון עד תום. מזמן הקימה ועד שעת השינה אנו עסוקים בפעילויות, לימודים, אטרקציות, או אפילו באכילת גלידה להנאתנו. איננו מבזבזים שנייה!

קשר עם הבית- אנו מודעים כי לאור החוויה המרוחקת בחו"ל ההורים וודאי ירצו להתעדכן במה שקורה עם ילדיהם בלונדון. מסיבה זו כל הורה יקבל את המספר הלונדוני הישיר של כל מדריך, את מספר בית המלון ואת מספר המנהלת בלונדון. מעבר לכך, אנו מחלקים לכל ילד כרטיס- סים בחינם אשר באמצעותו יוכל לתקשר עם שאר חברי הקבוצה בכל עת בלונדון ללא הגבלה וכן לקבל שיחות נכנסות מישראל. (בנוסף למי שרוצה, ישנה אפשרות לעשות "טופ-אפ" בתשלום סמלי, לצורך קבלת אפשרות של שיחות יוצאות לישראל).

תכנית באנגלית בהתאמה אישית- במסגרת מפגש חברתי אותו אנו מקיימים טרם הנסיעה, פרט לפעילויות גיבוש והיכרות, אנו עורכים מבחן באנגלית על מנת להעריך את רמת הילד בכדי שנוכל להתאים לו את הלימוד הטוב ביותר עבורו. כמו כן, כל כיתה לא תעלה על 12 חניכים, כאשר לצד המורה בכיתה תהיה עוזרת הוראה שתדאג לעזור פרטנית לחלשים ולחזק את המתקדמים.

בית ספר כללי? לא בבית ספרינו! – אנו מזמינים מורים מקצועיים שילמדו רק את הקבוצה שלנו באופן פרטי ולא בשילוב עם קבוצות אחרות מרחבי העולם. כך האווירה היהודית- דתית לא נפגמת ומתאפשר יחס פרטני ואישי. כמו כן- התכנית מתואמת ומותאמת לתכנית בחינת הבגרות הישראלית.

עדכונים שוטפים להורים- לאורך השהות בלונדון הצוות ידאג להעביר להורים במייל עדכונים שוטפים על הלו"ז היומי ועל הנעשה בלונדון, וכמובן הכי חשוב- תמונות של הילדים, כך שההורה יוכל לחוות את הטיול ביחד עם בנו.

שיפור האנגלית בצורה ייחודית- מלבד ארבעת שעות הלימוד כל בוקר, נלמד עוד המון אנגלית בזמן הטיול ברחבי לונדון. החניכים יקבלו תדריכים באנגלית, ידברו את השפה במפגשים עם הנוער האנגלי, יצפו בהופעות ויחוו את הכל באנגלית. דבר זה יבטיח שיפור ניכר בהבנת השפה וכן באוצר המילים, וכל זה לצד הנאה גדולה ושיפור הביטחון העצמי.

אווירה דתית- גם על המדריכים וגם על הילדים להיות ממשפחות דתיות ויוצאי ישיבות תיכוניות\ אולפנות \ תיכונים דתיים. כמו כן, אנו נקפיד על 3 תפילות ביום, גדרי צניעות והפרדה במלון בין אזור הבנים לאזור הבנות. השבתות יעשו באווירה דתית-שבתית והכשרות הן במלון והן במסעדות, תהיה מקבילה לזו של בד"ץ.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל