02-672-3799

יורו 2016

אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית, הקשרים הבינלאומיים והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה.
דבר זה הוא חלק אינטגרלי מהראיה העסקית שלנו המשלבת בניית מודל עסקי כלכלי עם מעורבות קהילתית, בדגש על ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאחר ההצלחה האדירה של פרויקטים הקודמים: יורו 2012 באוקראינה ו130 ילדים לגמר היורו בירושלים, והטסת 40 ילדים ומדריכים למונדיאל בברזיל.
לאחר פרויקטים אלו, אמרנו שאין אופציה אחרת אלא להקים עמותה, ולכן הקמנו את עמותת "הגשמת חלום", עמותה המגשימה חלומות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ונוער בסיכון. כל מנהלי העמותה, המדריכים וצוות הלוגיסטי הינם מתנדבים בלבד.
חשבנו כיצד ניתן להתעלות על הפעמים הקודמות ולהרחיב את היקף התרומה? התשובה הייתה חד משמעית! יורו 2016 בצרפת! לאחר שלברזיל לקחנו 40 ילדים ומדריכים, הפעם החלטנו שהיעד גיוס שלנו זה 100 ילדים ומדריכים.

עלות הפרויקט הינה 1,250,000 ₪! אך בעזרת הרבה עבודה (שלקחה למעלה משנה) ורצון לתרום מצד אנשים טובים מרחבי העולם, אנו בשלבים מתקדמים של הפרויקט.
מאחר והפרויקט הינו יחודי היה לנו שיתופי פעולה עם המון גורמים מרחבי העולם, וראינו לנכון למנות את השותפים שעזרתם הפרויקט יצא לפועל:

בישראל– ההתאחדות לכדורגל, טוטו-וווינר, אבי לוזון, ערוץ הספורט, ערוץ ONE, תכנית הספורט של ישראל, משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי, חברת איתוראן, חברת איסתא, חברת הנמל, מועצה אזורית גוש עציון, קרן גוש עציון ועוד תורמים פרטיים רבים.

בעולם– רומן אברמוביץ', אירגון הכדורגל האירופאי UEFA, , בני עקיבא עולמי, ועוד המון חברות ותורמים פרטיים.

אנו רוצים להודות להם על שיתוף הפעולה, בלעדיהם פרוייקט מיוחד זה לא היה יוצא לפועל.

עוד בנושא:

גמר היורו 2013

אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה. דבר זה הוא חלק...

ברזיל 2014

אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית, הקשרים הבינלאומיים והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה. דבר זה...

יורו 2012

פרויקט יורו 2012 אנו מאמינים שעם היכולת הארגונית והניסיון הלוגיסטי שרכשנו עם השנים, אנו יכולים לתת ולתרום למען הקהילה. דבר זה...
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל