02-672-3799

לו"ז לונדון דתי מקוצר 2016

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי מקוצר 2016:

 

קבוצה ב'

 

יום שני 15.8 י"א אב:

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון. לאחר הנחיתה, ניסע למלון ונתמקם בחדרים בזריזות על מנת שנספיק לנסוע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון לונדון איי London Eye– הגלגל הענק מבין הגדולים בעולם שנמצא על גדת נהר התמזה. מהגובה הרב של הגלגל ניתן לצפות במבט על לעבר יופייה של לונדון. נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experience בסרט 4D על לונדון. משם נלך בהליכה רגלית ל Big Ben ביג בן.

נלך לישון מוקדם יחסית כדי שיהיה לנו כוח על הבוקר ללמוד!

יום שלישי 16.8 י"ב אב:

לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות שסיווגו אותנו, נכיר את המורים המגניבים שלנו ונלמד בכיתות שלנו 4 שעות של אנגלית בצורה חווייתית!

אחרי הלימודים ניסע לבקר במאדם טוסו Madame Tussauds – מוזיאון השעווה המפורסם והידוע בכל העולם! במוזיאון מוצגים מפורסמים בדמויות שעווה בתחומים שונים ומשונים מכל העולם. שם תוכלו לראות בובת שעווה של הנשיא אובמה לצד בובות של שחקני כדורגל מפורסמים! נהיה "בחדר החושך המפחיד" ואז אנחנו גם נצפה בסרט מיוחד של 4 מיימדים.

לאחר שנשבע ונאכל טוב בארוחת הערב במסעדה נצא לבלות בבאולינג!

יום רביעי 17.8 י"ג אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל. ארוחת צהריים מוקדמת במסעדה ולאחר מכן נבקר בקובנט גארדן Covent Garden כיכר צבעונית ופעילה שם נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות! משם נלך ברגל למחזמר המרהיב מלך האריות Lion King בתאטרון הברוודווי של לונדון- ווסט אנד West End. חווית חושים אדירה מובטחת!

יום חמישי 18.8 י"ד אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

נאכל ארוחת צהריים במסעדה חלבית/בשרית לפי העדפת הקבוצה ולאחר מכן נצא לבלות ברחוב אוקספורד Oxford St– רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק Primark המפורסם, חלום השופינג של כל הישראלים.

לאחר ארוחת ערב נלך למלון לערב גיבוש עם המדריכים.

יום שישי 19.8 ט"ו אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל. לאחר הלימודים, נצא לאזור הWaterloo ונשוט על נהר התמזה.

נחזור למלון להתארגנות לקראת שבת. נקבל את השבת בבית הכנסת בהנדון ונאכל ארוחת שבת באווירה שבתית עם זמירות שבת ודברי תורה.

יום שבת 20.8 ט"ז אב:

נצא כולנו לתפילה בבית הכנסת ונהיה יחד בקידוש של בית הכנסת.

לאחר ארוחת צהריים קבוצתית, ננוח מעט וניפגש לסעודה שלישית ומשחקי גיבוש מיוחדים שהמדריכים מכינים.

במוצאי שבת, מסיבת מילקשייק.

יום ראשון 21.8 י"ז אב:

היום הוא יום כיף במיוחד, ואין לימודים בכיתות! תפילה וארוחת בוקר כרגיל. לאחר מכן ניסע לאחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! Thorpe Park ת'ורפ פארק יש בו יותר מ30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה 10 לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל 128 קמ"ש בשתי שניות בלבד! כל זאת בנוסף לאטרקציות נוספות שונות ומיוחדות שיש בפארק.

יום שני 22.8 י"ח אב:

תפילה ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים תהיה אפשרות בחירה,

אופציה א': ביקור במרתף העינויים The London Dungeon – אטרקציה מפתיעה ומעניינת, מסע של שעתיים החושף את ההיסטוריה ה"אפלה" של לונדון. המסע מועבר בצורה אטרקטיבית באמצעות שחקנים מקצועיים, פעלולים מפחידים ואפקטים מיוחדים

אופציה ב': ביקור באצטדיון וומבלי Wembley Stadium – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה. באצטדיון יש 90,000 מקומות ישיבה, ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון.

יום שלישי 23.8 י"ט אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים תהיה אפשרות בחירה,

אופציה א': נסיעה לעיר ווטפורד Watford וביקור באולפנים של 'הארי פוטר' – באולפני וורנר ברוס Harry Potter Warner Brothers Studio's נוכל ממש להיכנס לטירה המכושפת הוגוורטס ולהיחשף לשלל הפעלולים והשיטות בהם השתמשו יוצרי הסרט. נגלה מה עומד מאחורי הקווידיץ', הקסמים, המכוניות המעופפות ועוד.

אופציה ב': החלקה על הקרח.

יום רביעי 24.8 כ' אב:

תפילה, ארוחת בוקר אין לימודים!

ניסע לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace, נטייל בגרין פארק Green Park. משם נלך בטיול רגלי לביקור בגלריה הלאומית The National Gallery בדרך נעבור בכיכר טרפלגוואר Trafalgar's Square המרכזית ובכיכר לסטר Leicester Square.

מסיבת סיום עם ארוחת ערב חגיגית בה יערך טקס חלוקת תעודות.

יום חמישי 25.8 כ"א אב:

נחיתה בנתב"ג , נסיעה הביתה, עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו בלונדון!

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

עוד בנושא:

לו"ז לונדון דתי מקוצר 2016

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי מקוצר 2016:   קבוצה ב'   יום שני 15.8 י"א אב: נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג, נעבור יחדיו...

לו"ז לונדון דתי 2016

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי 2016:   קבוצה א'   יום שני 27.6 כ"א סיוון: נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג, נעבור יחדיו את...

סאמר סקול לונדון - שאלות ותשובות

שיפור האנגלית האם זה באמת משפר את האנגלית? בהחלט! כל ילד שהגיע אלינו לסאמר סקול בלונדון, לדוגמא, הצליח לשפר את האנגלית שלו!...
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל