02-672-3799

לו"ז לונדון דתי 2017

 

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי 2017 

קבוצה א'

יום שני 26.6, ב' תמוז:

נפגש ביחד בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג בשעה 01:30 בלילה, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון. לאחר הנחיתה בלונדון שצפויה לשעה 08:30, ניסע למלון להתרעננות מהטיסה. לאחר מכן נצא למאדאם טוסו Madame Tussauds – מוזיאון השעווה המפורסם בו מוצגות דמויות של מפורסמים מתחומים שונים מכל העולם מפוסלות בשעווה. במוזיאון נצפה, בין היתר, בבובת שעווה של הנשיא אובמה לצד בובות של שחקני כדורגל ושחקני קולנוע מפורסמים. מלבד הצפייה והצילום עם הדמויות המפוסלות, נצפה בסרט מיוחד בעל ארבעה מימדים. את היום נקנח בבאולינג קבוצתי.

 

יום שלישי 27.6, ג' תמוז:

לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות שסיווגו אותנו, נכיר את המורים המיוחדים שלנו ונלמד במשך ארבע שעות אנגלית בצורה חווייתית וייחודית.

לאחר הלימודים ניסע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון: לונדון איי London Eye, הגלגל הענק מבין הגדולים בעולם שנמצא על גדת נהר התמזה. מגובהו הרב של הגלגל ניתן לצפות במבט- על לעבר יופייה ואתריה של לונדון. בנוסף, נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experience בסרט 4D על העיר.

לאחר שנאכל ארוחת ערב משובחת במסעדה, נקיים פעילות קבוצתית במלון.

 

יום רביעי 28.6, ד' תמוז:

נאכל ארוחת צהריים מוקדמת במסעדה שלאחריה נבקר בקובנט גארדן Covent Garden – כיכר צבעונית ופעילה בה נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות מיוחדות.

לאחר מכן נלך ברגל למחזמר המרהיב מלך האריות Lion King או למחזמר אלאדיןAladdin  בתאטרון הברודווי של לונדון- ה-ווסט אנד West End. חווית חושים אדירה מובטחת!

 

יום חמישי 29.6 ה' תמוז:

נאכל ארוחת צהריים במסעדה חלבית או בשרית לפי העדפת הקבוצה ולאחר מכן נצא לבלות ברחוב אוקספורד  Oxford St – רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק Primark המפורסם, חלום השופינג של כל ישראלי. לאחר ארוחת ערב נלך למלון לערב גיבוש עם המדריכים.

יום שישי 30.6 ו' תמוז:

לאחר תפילה, ארוחת בוקר ולימודים שייערכו כרגיל, נקבל משימה מיוחדת באנגלית ברחוב ברנט סטריט שתהווה פעילות גיבוש קבוצתית. לאחר שנצליח לעמוד במשימה, נחזור למלון להתארגנות לקראת שבת אירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון איתן ניפגש בתפילת ערב שבת בבית הכנסת.

שבת פרשת חוקת 1.7, ז' תמוז:

בבוקר שבת ניפגש בתפילה בבית הכנסת וניקח חלק בקידוש של בית הכנסת שלאחריו נלך לאכול אצל המשפחות המארחות. לאחר ארוחת צהריים, ניפגש ל'סעודה שלישית' באווירה שבתית ולמשחקי גיבוש שהמדריכים הכינו מבעוד מועד.

יום ראשון 2.7, ח' תמוז:

יום ראשון הוא יום כיף במיוחד בו לא יהיו לימודים.

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לת'ורפ פארק Thorpe Park, אחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! בפארק יש יותר מ-30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה כעשרה לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל-128 קמ"ש בשתי שניות בלבד(!) ועוד, כל זאת בנוסף לאטרקציות מיוחדות נוספות שישנן בפארק.

ניסע חזרה ללונדון ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום שני 3.7, ט' תמוז:

לאחר תפילה, ארוחת בוקר ולימודים שייערכו כרגיל, ניסע בשעות הצהריים לבקר באקווריום של לונדון- London Aquarium. האקווריום מורכב מאוסף ענק הכולל מעל 400 סוגים שונים של יצורים תת ימיים ביניהם כרישים, דגי פיראנה, דגי ליצן, סוסוני ים, צלופחים ועוד.

לאחר ארוחת הערב, נצא לשופניג בקניון הענק ווסטפילד Westfield.

 

יום שלישי 4.7, י' תמוז:

לאחר התפילה, ארוחת הבוקר והלימודים, ניסע לאצטדיון וומבלי Wembley Stadium – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה בו ישנם כ-90,000 מקומות ישיבה. ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון. לאחר ארוחת ערב נתאסף כולנו לצפות בסרט במלון.

 

יום רביעי 5.7, י"א תמוז:

גם את היום הזה נפתח בתפילה, ארוחת בוקר ולימודים שלאחריהם נבקר במוזאון המדע Science Museum ובמוזיאון הנט'ורל היסטורי Natural History museum, שני מוזיאונים שנחשבים אתרי חובה בלונדון. במוזאון המדע נלמד על תחומים שונים של מדע החיים והטכנולוגיה. בין יתר המייצגים המעניינים ביותר שהמוזיאון מציג ישנן גם ההמצאות הטכנולוגיות ששינו את חיינו (מכונית, אוניה, טלפון, טילים ועוד..). במוזיאון ההיסטוריה, לעומת זאת, נפגוש בדינוזאור הגדול והמרשים המוצג בכניסה – ה"דיאופוקלוס". במוזיאון נלמד על התפתחות כדור הארץ והחיים שעליו ונתרשם ממגוון זנים שונים של חיות מפוצלחות. לקינוח, נצא לבלות במיני גולף.

 

יום חמישי 6.7, י"ב תמוז:

לאחר התפילה, ארוחת הבוקר והלימודים, ניסע למרתף העינויים The London Dungeon– אטרקציה מפתיעה ומעניינת הכוללת מסע של שעתיים החושף את ההיסטוריה ה"אפלה" של לונדון. המסע מועבר בצורה אטרקטיבית באמצעות שחקנים מקצועיים, פעלולים מפחידים ואפקטים מיוחדים. לאחר ארוחת ערב טובה נצא להחלקה על קרח עם הנוער הדתי הלונדוני!

 

יום שישי 7.7, י"ג תמוז:

לאחר התפילה, ארוחת הבוקר והלימודים, נצא לקבל משימה קבוצתית מאתגרת באנגלית בBrent St(!). לאחר מכן, נבקר בשוק ההיפים המגניב קמדן טאון Camden Town Market, נספוג בו את האווירה השונה והייחודית ונחזור למלון שם נתארגן לקראת שבת האירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון. נקבל ביחד את השבת בבית הכנסת בהנדון ונאכל סעודת שבת באווירה שבתית עם זמירות שבת ודבר תורה.

 

שבת פרשת בלק 8.7, י"ד תמוז:                                                                                                                           לאורך כל השבת נערוך בצורה מהנה תפילות ושירי שבת, דברי תורה, סעודות שבת, מנוחה ומשחקי גיבוש ובמוצ"ש נהנה במסיבת מילקשייק ופיצות.

יום ראשון 9.7, ט"ו תמוז:

ביום זה לא יהיו לנו לימודים ולכן מיד לאחר התפילה וארוחת הבוקר אנו ניסע לעיר ווטפורד Watford בה נבקר באולפנים של 'הארי פוטר' – באולפני וורנר ברוס Harry Potter Warner Brothers Studio's. באולפנים נוכל ממש להיכנס לטירה המכושפת הוגוורטס ולהיחשף לשלל הפעלולים והשיטות בהם השתמשו יוצרי הסרט. בנוסף, נגלה מה עומד מאחורי משחק הקווידיץ', הקסמים, המכוניות המעופפות ועוד. את היום נקנח כשנתחרה אחד בשני במשחק לייזר טאג Laser Tag ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום שני 10.7, ט"ז תמוז:

את היום נפתח כהרגלנו בתפילה, בארוחת בוקר ובלימודים שלאחריהם נלך לביקור בגלריה הלאומית The National Gallery, בכיכר טרפלגוואר Trafalgar's Square ובכיכר לסטר Leicester Square. כמו כן נשוט בנהר התמזה ונתחיל בסיבוב הפרידה מהעיר לונדון שאליה התחברנו במהלך השבועיים האחרונים. לאחר מכן נלך לארוחת ערב, למשחקי גיבוש במלון ולאריזת מזוודות.

 

יום שלישי 11.7, י"ז תמוז:

את היום האחרון בסאמר סקול נפתח בתפילה, בארוחת בוקר ובהתארגנות אחרונה בחדרים. לאחר מכן ניסע לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace ונטייל בגרין פארק Green Park. לקינוח נצא לרחוב ריג'נט סטריט Regent St לקניות אחרונות ונתכנס בפעם האחרונה למסיבת סיום כדי לסכם את מה שעברנו ולקבל תעודות.

 

יום רביעי 12.7, י"ח תמוז:

נגיע בחזרה לנתב"ג וניסע הביתה עייפים אך מרוצים מהמחנה הבלתי נשכח שעברנו ביחד בלונדון עם חברים וחוויות שיישארו איתנו לעוד שנים ארוכות.

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל