02-672-3799

לו"ז לונדון דתי 2016

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי 2016:

 

קבוצה א'

 

יום שני 27.6 כ"א סיוון:

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון. לאחר הנחיתה, ניסע למלון ונתמקם בחדרים. נצא לאזור ה-Waterloo, אחד מהמקומות המרכזיים בלונדון ונצא לשייט מרגיע בנהר התמזה, ניסע למלון ונתארגן בחדרים ונלך לישון מוקדם יחסית כדי שיהיה לנו כוח על הבוקר להתחיל ללמוד בכיף ולשפר את האנגלית שלנו!

יום שלישי 28.6 כ"ב סיוון:

לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות שסיווגו אותנו, נכיר את המורים המגניבים שלנו ונלמד בכיתות שלנו 4 שעות של אנגלית בצורה חווייתית!

אחרי הלימודים ניסע לבקר במאדאם טוסו Madame Tussauds – מוזיאון השעווה המפורסם והידוע בכל העולם! במוזיאון מוצגים מפורסמים בדמויות שעווה בתחומים שונים ומשונים מכל העולם. שם תוכלו לראות בובת שעווה של הנשיא אובמה לצד בובות של שחקני כדורגל מפורסמים! נהיה "בחדר החושך המפחיד" ואז אנחנו גם נצפה בסרט מיוחד של 4 מיימדים.

לאחר שנשבע ונאכל טוב בארוחת הערב במסעדה נצא לבלות בהחלקה על הקרח!

יום רביעי 29.6 כ"ג סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

נאכל ארוחת צהריים במסעדה חלבית/בשרית לפי העדפת הקבוצה ולאחר מכן נצא לבלות ברחוב אוקספורד Oxford St– רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק Primark המפורסם, חלום השופינג של כל הישראלים.

לאחר ארוחת ערב נלך למלון לערב גיבוש עם המדריכים.

יום חמישי 30.6 כ"ד סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

ארוחת צהריים מוקדמת במסעדה ולאחר מכן נבקר בקובנט גארדן Covent Garden כיכר צבעונית ופעילה שם נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות!

משם נלך ברגל למחזמר המרהיב מלך האריות Lion King בתאטרון הברוודווי של לונדון- ווסט אנד West End. חווית חושים אדירה מובטחת!

יום שישי 1.7 כ"ה סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

לאחר הלימודים ניסע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון לונדון איי London Eye– הגלגל הענק מבין הגדולים בעולם שנמצא על גדת נהר התמזה. בגובה הרב של הגלגל ניתן לצפות במבט על לעבר יופייה ואתריה של לונדון. נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experienceבסרט 4D על לונדון.

נחזור למלון להתארגנות לקראת שבת אירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון.

נפגש בתפילת ערב שבת בבית הכנסת.

שבת פרשת קרח 2.7 כ"ו סיוון:

נפגש כולנו בתפילה בבית הכנסת ונהיה יחד בקידוש של בית הכנסת.

לאחר ארוחת צהריים אצל המשפחות המארחות ניפגש ל'סעודה שלישית' באווירה שבתית וממשחקי גיבוש שהמדריכים מכינים.

יום ראשון 3.7 כ"ז סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר, אין לימודים!

ניסע לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace, נטייל בגרין פארק Green Park. לאחר מכן אנו ניסע לעיר ווטפורד Watford נבקר באולפנים של 'הארי פוטר' – באולפני וורנר ברוס Harry Potter Warner Brothers Studio's נוכל ממש להיכנס לטירה המכושפת הוגוורטס ולהיחשף לשלל הפעלולים והשיטות בהם השתמשו יוצרי הסרט. נגלה מה עומד מאחורי הקווידיץ', הקסמים, המכוניות המעופפות ועוד.

לאחר מכן נתחרה אחד בשני במשחק לייזר טאג Laser Tag ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

יום שני 4.7 כ"ח סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע לבקר באקווריום של לונדון London Aquarium, האקווריום מורכב מאוסף ענק הכולל מעל 400 סוגים שונים ומשונים של יצורים תת ימיים ביניהם כרישים,דגי פירנה, דגי ליצן, סוסוני ים, צלופחים ועוד.

לאחר ארוחת הערב, נצא לשופניג בקניון הענק ווסטפילד Westfield.

יום שלישי 5.7 כ"ט סיוון:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

לאחר הלימודים ניסע לאצטדיון וומבלי Wembley Stadium – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה. באצטדיון יש 90,000 מקומות ישיבה, ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון. לאחר ארוחת ערב נתאסף כולנו לצפות בסרט במלון.

יום רביעי 6.7 ל' סיוון ראש חודש:

תפילת ר"ח, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

מוזאון המדע Science Museum ומוזיאון הנט'יונל היסטורי Natural History museum הם שני המוזיאונים בהם נבקר לאחר הלימודים. שניהם אתרי חובה בלונדון! במוזאון המדע נלמד על תחומים שונים של מדע החיים והטכנולוגיה. אחד הדברים המעניינים ביותר שהמוזיאון מציג הן ההמצאות הטכנולוגיות ששינו את חיינו (מכונית, אוניה, טלפון, טילים ועוד..) במוזאון ההיסטוריה נפגוש בדינוזאור הגדול והמרשים המוצג בכניסה – ה"דיאופוקלוס". במוזיאון נלמד על התפתחות כדור הארץ והחיים שעליו, ונתרשם ממגוון זנים שונים של חיות מפוצלחות. לאחר ארוחת ערב לבלות במתחם מיני גולף מגניב ביותר.

יום חמישי 7.7 א' תמוז ראש חודש:

תפילת ר"ח, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע למרתף העינויים The London Dungeon– אטרקציה מפתיעה ומעניינת, מסע של שעתיים החושף את ההיסטוריה ה"אפלה" של לונדון. המסע מועבר בצורה אטרקטיבית באמצעות שחקנים מקצועיים, פעלולים מפחידים ואפקטים מיוחדים. לאחר ארוחת ערב טובה נצא לבאולינג עם הנוער הדתי הלונדוני!

יום שישי 8.7 ב' תמוז:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

משימה קבוצתית מאתגרת באנגלית בBrent St!! לאחר מכן , נבקר בשוק ההיפים המגניב –קמדן טאון Camden Town Market נספוג את האווירה השונה והייחודית ולאחר מכן נחזור למלון.

התארגנות לקראת שבת אירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון.

נקבל את השבת בבית הכנסת בהנדון ונאכל ארוחת שבת באווירה שבתית עם זמירות שבת ודבר תורה.

שבת פרשת חקת 9.7 ג' תמוז:

תפילות שבת, ארוחות שבת, מנוחה ומשחקי גיבוש!

במוצ"ש יהיה מסיבת מילקשייק ופיצות.

יום ראשון 10.7 ד' תמוז:

היום הוא יום כיף במיוחד, ואין לימודים בכיתות!

לאחר ארוחת בוקר ניסע לת'ורפ פארק Thorpe Park אחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! יש בו יותר מ30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה 10 לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל 128 קמ"ש בשתי שניות בלבד! כל זאת בנוסף לאטרקציות נוספות שונות ומיוחדות שיש בפארק.

ניסע חזרה ללונדון ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

יום שני 11.7 ה' תמוז:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

ביקור בגלריה הלאומית The National Gallery ובכיכר טרפלגוואר Trafalgar's Square וכיכר לסטר Leicester Square ותחילת סיבוב הפרידה מהעיר לונדון שאליה התחברנו בשבועיים האחרונים. לאחר ארוחת ערב, משחקי גיבוש במלון ואריזת מזוודות.

יום שלישי 12.7 ו' תמוז:

תפילה, ארוחת בוקר והתארגנות אחרונה בחדרים.

ניצא לרחוב ריג'נט סטריט Regent St. ואזזזז…

מסיבת סיום וחלוקת תעודות במסעדה.

יום רביעי 13.7 ז' תמוז:

נחיתה בנתב"ג , נסיעה הביתה, עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד בלונדון!

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

עוד בנושא:

סאמר סקול לונדון - שאלות ותשובות

שיפור האנגלית האם זה באמת משפר את האנגלית? בהחלט! כל ילד שהגיע אלינו לסאמר סקול בלונדון, לדוגמא, הצליח לשפר את האנגלית שלו!...

לו"ז לונדון דתי 2016

לו"ז סאמר סקול לונדון דתי 2016:   קבוצה א'   יום שני 27.6 כ"א סיוון: נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג, נעבור יחדיו את...

תכנית לימודים סאמר סקול לונדון דתי

דרך הלימוד שלנו: שיטה חווייתית וטבעית ידוע כי ידיעת השפה האנגלית הפכה לתנאי חיוני יומיומי בעולמינו, השפה מהווה מפתח חשוב ומשמעותי...
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל