לו"ז מחנה סקי בבנסקו

לו"ז מחנה סקי בבנסקו חנוכה 2017 :

 

יום שני 18.12 ל' כסלו

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג בשעה 03:30 (הלילה שבין ראשון ליום שני), נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא לסופיה, בירת בולגריה. לאחר הנחיתה ניסע למרכז העיר, נטייל ברחובותיה ונספוג את האווירה המיוחדת שלה, אז גם יהיה לנו קצת זמן להסתובבות. לאחר מכן נמשיך לאטרקציה הפופולרית- משחק "לייזר תג" קבוצתי, שם נשתחרר מהנחיתה ונתגבש יחד. לבסוף ניסע למלון שלנו בעיירת בנסקו, נתארגן בחדרים, נדליק נרות חנוכה, נאכל ארוחת ערב מוקדמת ונלך לישון מוקדם יחסית כדי לצבור כוחות להמשך השבוע.

 

יום שלישי 19.12 א' טבת

נפתח את היום בתפילה ובארוחת בוקר. לאחר מכן ניסע לאתר הסקי, נשים את כל ציוד הסקי, נעלה ברכבל, נפגוש את מדריכי הסקי שלנו איתם נתחיל את מערך השיעורים ונתחיל לגלוש!

בסוף היום העמוס והמהנה נחזור למלון להתרעננות ולמקלחות. לאחר שנתארגן, נרד להדלקת נרות קבוצתית, ארוחת ערב ומשם נצא לערב גיבוש באולינג קבוצתי, כשבסופו נחזור לישון במלון.

 

יום רביעי 20.12 ב' טבת

לאחר התפילה וארוחת הבוקר, ניסע לאתר הסקי שם נעלה על כל ציוד הסקי ונפגוש את מדריכי הסקי שלנו שאיתם נמשיך את מערך השיעורים והגלישה.

לאחר עוד יום מלא חוויות ואדרנלין נחזור למלון להתרעננות ולמקלחות. לאחר ההתארגנות וארוחת הערב, נצא לטיול לילי ברחובות בנסקו בליווי המדריכים ומשם נחזור למלון.

 

יום חמישי 21.12 ג' טבת

לאחר התפילה, ארוחת הבוקר והתארגנות אחרונה בחדרים, ניסע לאתר הסקי, נשים את ציוד הסקי, נעלה ברכבל ונפגוש את מדריכי הסקי שלנו שאיתם נמשיך ללמוד ולגלוש.

לאחר עוד יום מלא ריגושים וכיף, נעלה על אוטובוס בחזרה לשדה התעופה, ממנו נחזור לארץ בטיסת לילה.

 

יום שישי: 22.12 ד' טבת

ננחת בנתב"ג בשעה 01:30 וניסע הביתה עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד בבולגריה. נתראה בנסיעה הבאה!

 

 

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל