02-672-3799

לו"ז סאמר סקול באשפורד

לו"ז סאמר סקול  אנגליה 2017 :

יום שלישי 8 לאוגוסט ט"ז אב

נפגש ביחד בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג בשעה 06:45 בבוקר, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון בטיסת אל-על. לאחר הנחיתה בלונדון שצפויה לשעה 12:30, ניסע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדון: ה-לונדון איי London Eye, הגלגל הענק מבין הגדולים בעולם שנמצא על גדת נהר התמזה. מגובהו הרב של הגלגל ניתן לצפות במבט- על לעבר יופייה ואתריה של לונדון. בנוסף, נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experience בסרט 4D על העיר.. ואז ניצא לשייט מהנה ומרגיע בנהר התמזה.

לאחר מכן ניסע לעיירת אשפורד לקמפוס המטורף שלנו! נאכל ארוחת ערב ונתחלק לחדרים.

 

יום רביעי 9 לאוגוסט י"ז אב

את הבוקר נתחיל בקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות שסיווגו אותנו, נכיר את המורים המגניבים שלנו ונלמד בכיתות שלנו 3 שעות של אנגלית בצורה חווייתית! לאחר מכן נאכל ארוחת צהריים ומשם נצא לטיול מהנה במיוחד בעיירת קאנטברי – אחת העיירות היפות והותיקות באנגליה! הסיור כולל סיור רגלי ברחובות הציוריים, מעבר בין הבניינים המרשימים והרחובות ההיסטוריים ויהיה גם זמן לקצת קניות. נחזור לקמפוס שלנו לארוחת ערב, ומשם נבלה באחת האטרקציות הכיפיות – לייזר תג!

 

יום חמישי 10 לאוגוסט כ' אב

לאחר ארוחת בוקר ולימודים שייערכו כרגיל, נלך לאיזור האקסטרים של המחנה! נכיר את צוות המתקנים, נלבש את כל הציוד ונתחיל בקיר הטיפוס המדהים! לאחר ארוחת ערב נלך לבריכה שחייה לערב גיבוש! יהיה שעה נפרדת לבנים ושעה נפרדת לבנות.

 

יום שישי 11 לאוגוסט כ"א אב

 לאחר ארוחת בוקר ולימודים שייערכו כרגיל, נלך שוב  לאיזור האקסטרים של המחנה! והפעם נלך לנדנדת ה3G  המטורפת! משם נלך להתארגן ולהתקלח לקראת שבת. נקיים תפילת שבת קבוצתית, ואז נלך לקידוש וארוחת שבת מפנקת!  לאחר מכן נקיים פעילות גיבוש עם המדריכים.

 

שבת פרשת עקב 12 לאוגוסט כ"ב אב

השכמה מאוחרת, למעוניינים תפילה. ארוחת שבת קבוצתית. לאחר מכן זמן מנוחה.
משם נצא לטיול בעיירת אשפורד, הכולל פארקים ואגמים מרהיבים ומשחקי גיבוש קבוצתיים. משם נחזור לסעודה שלישית. במוצאי שבת נלך לשיעור סייף עם מאמן מקצועי ולפעילות ערב עם המדריכים!

 

יום ראשון 13 לאוגוסט כ"ג אב

יום ראשון הוא יום כיף במיוחד בו לא יהיו לימודים.

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לת'ורפ פארק Thorpe Park, אחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! בפארק יש יותר מ-30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה כעשרה לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל-128 קמ"ש בשתי שניות בלבד(!) ועוד, כל זאת בנוסף לאטרקציות מיוחדות נוספות שישנן בפארק.

ניסע חזרה לקמפוס ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

 

יום שני 14 לאוגוסט כ"ב אב

את היום נפתח כהרגלנו בארוחת בוקר ובלימודים שלאחריהם נלך שוב למתחם האקסטרים והפעם נעלה על האומגה המטורפת וה-Aeroball! לאחר מכן נלך לארוחת ערב חגיגית, נלך למסיבת סיום מטורפת וחלוקת תעודות! יהיו עוד הפתעות שוות!

 

יום שלישי 15 לאוגוסט כ"ד אב

את היום נפתח כהרגלנו בארוחת בוקר, משם כמובן נמשיך ליום אחרון של הלימודי אנגלית, הכולל משימה מיוחדת. אחרי הלימודים נלך בפעם האחרונה למתחם האקסטרים והפעם נעלה על על יתר המתקנים שלא עשינו. לאחר מכן נלך לארוחת ערב חגיגית, נלך למסיבת סיום מטורפת וחלוקת תעודות! יהיו עוד הפתעות שוות!

  

יום רביעי 16 לאוגוסט כ"ה אב

את הבוקר נפתח בארוחת בוקר מוקדמת ובהתארגנות אחרונה בחדרים. לאחר מכן ניסע למרכז לונדון לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace ונטייל בגרין פארק Green Park. לקינוח נצא לרחוב רחוב אוקספורד  Oxford St – רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי וביניהם פריימארק Primark המפורסם, חלום השופינג של כל ישראלי! משם נתכנס בפעם האחרונה לארוחת ערב מפנקת ונסכם את החווית שחווינו. נסיעה לשדה תעופה לטיסת לילה.

 

יום חמישי 17 לאוגוסט כ"ו אב

נגיע בחזרה לנתב"ג וניסע הביתה עייפים אך מרוצים מהמחנה הבלתי נשכח שעברנו ביחד באנגליה עם חברים וחוויות שיישארו איתנו לעוד שנים ארוכות.

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

 

 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל