לו"ז סאמר סקול לונדון דתי קבוצה ב' 2018

קבוצה ב'

יום שני 6.8 כ"ה אב:

נפגש כולנו בהתרגשות רבה בשער 32 בנתב"ג בשעה 6:30 בבוקר, נעבור יחדיו את הצ'ק-אין כקבוצה אחת ונמריא ללונדון. לאחר הנחיתה, ניסע למלון ונתרענן קצת. נצא לטיול ברחבי לונדון, נאכל ארוחת ערב מפנקת ומשם נלך לפעילות גיבוש- באולינג קבוצתי. לאחר מכן נחזור למלון ונלך לישון מוקדם על מנת לצבור כוחות להמשך הטיול.

יום שלישי 7.8 כ"ו אב:

לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לקמפוס הלימודים שלנו, נתחלק להקבצות לפי הרמות שסיווגו אותנו,  נכיר את המורים המגניבים שלנו ונלמד במשך 4 שעות בכיתות שלנו אנגלית בצורה חווייתית!

 נצא למאדאם טוסוMadame Tussauds מוזיאון השעווה המפורסם והידוע בכל העולם. במוזיאון מוצגים מפורסמים בדמויות שעווה בתחומים שונים ומשונים מכל העולם. שם תוכלו לראות בובת שעווה של הנשיא טראמפ לצד בובות של שחקני כדורגל מפורסמים! לאחר מכן גם נצפה בסרט 4 ממדים מיוחד. לאחר ארוחת ערב טובה נצא להחלקה על הקרח.

יום רביעי 8.8 כ"ז אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

נאכל ארוחת צהריים מוקדמת במסעדה ולאחר מכן נבקר בקובנט גארדן Covent Garden– כיכר צבעונית ופעילה שם נוכל לצפות באמני רחוב ולבקר בחנויות מזכרות.

משם נלך ברגל למחזמר המרהיב מלך האריות Lion King בתאטרון הברודווי של לונדון- ה-ווסט אנד West End. חווית חושים אדירה מובטחת!

יום חמישי 9.8 כ"ח אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

נאכל ארוחת צהריים במסעדה חלבית/בשרית לפי העדפת הקבוצה ולאחר מכן נצא לבלות ברחוב אוקספורד  Oxford St– רחוב באורך 2 וחצי קילומטרים עמוסי חנויות מותגים ובוטיקים בעלי שם עולמי, ביניהם פריימארק Primark המפורסם, חלום השופינג של כל הישראלים.

לאחר ארוחת ערב נלך לצפות בסרט במלון.

יום שישי 10.8 כ"ט אב:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

 לאחר הלימודים ניסע לאחת האטרקציות המפורסמות של לונדוןלונדון איי London Eye– גלגל ענק מבין הגדולים בעולם הנמצא על גדת נהר התמזה. בגובה הרב של הגלגל ניתן לצפות על יופייה ואתריה של לונדון.  נלמד ונכיר את לונדון מקרוב באטרקציית London Eye 4D Cinema Experience בסרט 4D על לונדון. נלך לשכונה היהודית ונתארגן לקראת שבת אירוח אצל משפחות מהקהילה היהודית בלונדון.

נפגש בתפילת ערב שבת בבית הכנסת. את סעודות השבת נאכל אצל המשפחות המארחות.

שבת פרשת ראה 11.8 ל' אב:

נפגש כולנו בתפילה בבית הכנסת ונהיה יחד בקידוש של בית הכנסת.

לאחר ארוחת צהריים ניפגש ל'סעודה שלישית' באווירה שבתית ונהנה ממשחקי גיבוש שהמדריכים מכינים.

יום ראשון 12.8 א' אלול:

היום הוא יום כיף במיוחד, ואין לימודים בכיתות!

לאחר ארוחת בוקר ניסע לת'ורפ פארק Thorpe Park אחד מהפארקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! יש בו יותר מ30 רכבות הרים מכל מיני סוגים- רכבת ההרים הראשונה העוברת בתוך סרט אימה, רכבת ההרים הראשונה בעולם שיש בה 10 לופים, רכבת הרים מהירה ביותר המגיעה ל 128 קמ"ש בשתי שניות בלבד! כל זאת בנוסף לאטרקציות נוספות שונות ומיוחדות שיש בפארק.

ניסע חזרה ללונדון ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

יום שני 13.8 ב' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע לבקר באקווריום של לונדון London Aquarium. האקווריום מורכב מאוסף ענק הכולל מעל 400 סוגים שונים ומשונים של יצורים תת ימיים ביניהם כרישים,דגי פירנה, דגי ליצן, סוסוני ים, צלופחים ועוד.

לאחר ארוחת הערב, נצא לשופניג בקניון הענק ווסטפילד Westfield.

יום שלישי 14.8 ג' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

לאחר הלימודים ניסע לאצטדיון וומבלי Wembley Stadium – האצטדיון הלאומי הענק של נבחרת הכדורגל המפורסמת של אנגליה. באצטדיון יש 90,000 מקומות ישיבה! ניקח חלק בסיור מודרך באצטדיון בו נוכל לראות את חדרי ההלבשה של השחקנים ומתקנים נוספים של האצטדיון. לאחר מכן נכייף במרכז הטרופלינות המטורף של לונדון! נאכל ארוחת ערב ונתאסף כולנו לצפות בסרט במלון.

יום רביעי 15.8 ד' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

מוזאון המדע Science Museum ומוזיאון הנט'יונל היסטורי Natural History museum הם שני המוזיאונים בהם נבקר לאחר הלימודים. שניהם אתרי חובה בלונדון! במוזאון המדע נלמד על תחומים שונים של מדע החיים והטכנולוגיה. אחד הדברים המעניינים ביותר שהמוזיאון מציג הן ההמצאות הטכנולוגיות ששינו את חיינו (מכונית, אוניה, טלפון, טילים ועוד…) במוזאון ההיסטוריה נפגוש בדינוזאור הגדול והמרשים המוצג בכניסה – ה"דיאופוקלוס". במוזיאון נלמד על התפתחות כדור הארץ והחיים שעליו, ונתרשם ממגוון זנים שונים של חיות מפוצלחות.

 נצא לבלות במיני גולף! לאחר מכן נחזור למלון לפעילות גיבוש עם המדריכים.

יום חמישי 16.8 ה' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

אחר הצהריים ניסע למרתף העינויים The London Dungeon– אטרקציה מפתיעה ומעניינת, מסע של שעתיים החושף את ההיסטוריה ה"אפלה" של לונדון. המסע מועבר בצורה אטרקטיבית באמצעות שחקנים מקצועיים, פעלולים מפחידים ואפקטים מיוחדים. לאחר ארוחת ערב טובה נצא להחלקה על הקרח עם הנוער הדתי הלונדוני!

יום שישי 17.8 ו' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

משימה קבוצתית מאתגרת באנגלית בBrent St!! לאחר מכן , נבקר בשוק ההיפים המגניב –קמדן טאון Camden Town Market. נספוג את האווירה השונה והייחודית ולאחר מכן נחזור למלון.

התארגנות לקראת שבת .

נקבל את השבת בבית הכנסת בהנדון ונאכל ארוחת שבת באווירה שבתית עם זמירות שבת ודברי תורה.

שבת פרשת שופטים 18.8 ז' אלול: 

תפילות שבת, שירי שבת, דברי תורה, ארוחות שבת, מנוחה ומשחקי גיבוש!   

במוצ"ש תהיה מסיבת מילקשייק ופיצות!

יום ראשון 19.8 ח' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר, אין לימודים!

ניסע לראות את טקס החלפת המשמרות המסורתית בארמון בקינגהם Buckingham Palace, ונטייל בגרין פארק Green Park.

לאחר מכן אנו ניסע לעיר ווטפורד Watford  ונבקר באולפנים של 'הארי פוטר' – אולפני וורנר ברוס Harry Potter Warner Brothers Studio's. נוכל ממש להיכנס לטירה המכושפת הוגוורטס ולהיחשף לשלל הפעלולים והשיטות בהם השתמשו יוצרי הסרט. נגלה מה עומד מאחורי הקווידיץ', הקסמים, המכוניות המעופפות ועוד.

לאחר מכן נתחרה אחד בשני במשחק לייזר טאג Laser Tag ונאכל ארוחת ערב מאוחרת.

יום שני 20.8 ט' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר ולימודים כרגיל.

ביקור בגלריה הלאומית The National Gallery ,כיכר טרפלגוואר Trafalgar's Square  ובכיכר לסטר Leicester Square.

לאחר מכן נבקר באטרקציית הרפתקאות שרק בלונדון– אטרקציית ארבעה מימדים בנושא הסרט 'שרק' של אולפני הקולנוע DreamWorks, שבה נעבור שלל הרפתקאות דרך מקומות קסומים, שבהם הדמויות המצוירות יצוצו ויתעוררו לחיים ויסחפו אותנו לתוך סיפור אגדה שאנחנו הגיבורים שלו.

לאחר מכן, נתחיל את סיבוב הפרידה מהעיר לונדון שאליה התחברנו בשבועיים האחרונים. לאחר ארוחת ערב, נשחק משחקי גיבוש במלון ונתחיל באריזת מזוודות.

 ותחילת סיבוב הפרידה מהעיר לונדון שאליה התחברנו בשבועיים האחרונים. לאחר ארוחת ערב, נשחק משחקי גיבוש במלון ואריזת מזוודות.

יום שלישי 21.9 י' אלול:

תפילה, ארוחת בוקר והתארגנות אחרונה בחדרים.

נצא לשייט מהנה על נהר התמזה המפורסם ולאחריו נצא לרחוב ריג'נט סטריט Regent St לקניות אחרונות. ואזזזז…

מסיבת סיום וחלוקת תעודות, וטיסה חזרה לארץ.

יום רביעי 22.9 י"א אלול:

נחיתה בנתב"ג , נסיעה הביתה, עייפים אך מרוצים מהחוויה הבלתי נשכחת שעברנו יחד בלונדון!

 

ט.ל.ח

ייתכנו שינויים בלו"ז

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל