02-672-3799

סאמר סקול בלונדון

בכל קיץ מחדש אתם ההורים נתקלים באתגר של למצוא פעילות מהנה ומאתגרת לילדים, כזו שתעסיק אותם בחודשי החופש הגדול ותיתן לכם מעט מנוח להתעסק בענייניכם. מה לגבי סאמר סקול בלונדון ?

אמנם הילדים אוהבים טלוויזיה ומחשב אך מבחינתכם להשאיר את הילדים כל היום בבית זה ממש לא הפתרון האופטימלי.

החיפוש אחר מקום שיעסיק את הילדים בשעות הבוקר והצהריים לרוב יוביל אתכם לבחירה באחת מתוך מספר קייטנות המתרכזות בספורט או אמנות, אך מה לגבי קייטנה בחו"ל, או אם לומר במדויק סאמר סקול. אם טרם חשבתם על לשלוח את הילדים למחנה קיץ בחוץ לארץ, אולי הגיע הזמן לשקול זאת.

מה כולל סאמר סקול בלונדון ?

הסאמר סקול של פאן טראוולס מתאים לבני נוער מהמגזר הדתי לאומי בגילאים 12-18. מדובר בחוויה לימודית, מאתגרת וייחודית כאחד במהלכה קבוצה של ילדים מכל רחבי הארץ נשלחת ללונדון במטרה להכיר את התרבות היהודית המקומית, לפגוש אנשים חדשים, לבקר בכל מוקדי התיירות המרכזיים בעיר וכמובן על מנת ללמד אנגלית, לשפר אותה ולהגיע עם יתרון לקראת שנת הלימודים החדשה וכמובן לקראת הבגרות באנגלית.

תוכנית הסאמר סקול של פאן טראוולס עמוסה בכל טוב ומאופיינת בלוח זמנים אשר ממצה את המקסימום מן הנסיעה. כל בוקר מתחיל בתפילה וארוחה לאחריה יחלו הילדים בלימודי אנגלית באווירה נעימה ולא פורמלית. לאחר שיסיימו ללמוד ניתן יהיה להתפנות לשלל האטרקציות המחכות להם בעיר.

סאמר סקול בלונדון – מגוון אטרקציות בכף ידך

פאן טראוולס שמו למטרה להפוך את הנסיעה של הילדים לכיפית במידת האפשר לכן הכנו עבורם מגוון פעילויות ואטרקציות לכל יום :

  • הגלגל הענק, מוזיאון השעווה מאדאם טוסו,ארמון בקינגהאם, רחוב אוקספורד, מגדל לונדון, מוזיאון המדע והטבע, ביקור באצטדיון הכדורגל וומבלי, ועוד
  • פעילויות באולינג, לייזר תג, גולף, החלקה על הקרח, שייט בנהר התמזה, טיול לילי בלונדון, מופע מחזמר 
  • מפגש עם בני נוער דתיים מלונדון
  • אירוח אצל משפחה יהודית מקומית
  • ביקור בת'ורפ פארק – הלונה פארק הגדול ביותר באנגליה והמובילים באירופה
  • ביקור באולפני הענק וורנר ברוס בו הופקו בין היתר סרטי הארי פוטר
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל