02-672-3799

סאמר סקול בלונדון

תכנית ייחודית לסאמר סקול לונדון דתי

סאמר סקול לונדון דתי מתאים לבני נוער דתי לאומי בגילאי 12-18.

אנו משלבים בין שתי מטרות עיקריות שלשמן אתם באים אלינו:

  1. שיפור השפה אנגלית.
  2. חוויה בלתי נשכחת וייחודית לנוער דתי בלונדון.

 

אז איך אנחנו עושים את זה ומה בתכנית?

כל בוקר יפתח בתפילה וארוחה לאחריהם ילמדו הילדים כ-4 שעות אנגלית ע"י מורים מקצועיים באווירה נעימה ולא פורמלית. הלימוד יתמקד בעיקר על שיפור הביטחון העצמי והרחבת אוצר המילים של המשתתפים. כמו כן, התלמידים יעברו הכנה יומית לקראת האטרקציות והאתרים בהם יטיילו, וזאת בשביל שאחר הצהרים יוכלו ליהנות וליישם את מה שלמדו בבוקר. בשעה האחרונה של הלימודים תעשה התמקדות רבה יותר ב"חומר היבש", המכין לקראת הבגרות באנגלית בישראל.

לכל קבוצה תצורף עוזרת הוראה שמטרתה לסייע באופן אישי למתקשים או למתקדמים שבקבוצה.

בנוסף, בכדי שכל אחד יקבל יחס חם ואישי, מספר הילדים בכיתה לא יעלה על 12, הכיתות יחולקו לפי רמות. שיבוצו של חניך יקבע על פי מבדק הכולל מבחן עיוני וראיון אישי, שייערך בתחילת המחנה.

בסיום הלימודים, הכיף מתחיל!

הקבוצה תטייל ברחבי לונדון ותבקר באטרקציות שונות כגון: מאדם טוסו, אצטדיון וומבלי, "מרתף העינויים", בקינגהם פאלאס, אוקספורד סטריט, קאמדן טאון, מגדל לונדון, מוזיאון המדע והטבע ועוד…

בסיום כל ערב, לאחר ארוחת הערב באחת ממגוון המסעדות הנמצאות בשכונות גולדרס גרין והנדון, החניכים יצאו למגוון פעילויות חברתיות וטיולים: לייזר תג, באולינג, משחקי גולף, החלקה על הקרח, שייט בתמזה, מופע מחזמר, טיול לילי בלונדון ומפגשים עם קבוצות נוער דתיות מלונדון.

בשבת הראשונה אנו נתארח אצל משפחות מהקהילה היהודית על מנת להכיר את החברה והתרבות הלונדונית, וכמובן בכדי לשפר את האנגלית. השבת השנייה תיערך באווירת גיבוש קבוצתית במלון.

בימי ראשון לא יתקיימו לימודים ונצא מחוץ ללונדון ליום כיף מיוחד שימשך מהבוקר עד הערב. נצא פעם לת'ורפ פארק- הלונה פארק הענקי של אנגליה, ופעם לאולפני וורנר ברוס- אולפני הסרט הארי פוטר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל