02-672-3799

על העיר לונדון

לונדון היא עיר הבירה של אנגליה ושל הממלכה המאוחדת. העיר הינה המטרופולין הגדולה ביותר בממלכה, ולמעשה גם בכל מערב אירופה.

משחר הקמתה הייתה לונדון אחד ממוקדי הכוח העולמיים. בירת אנגליה ניחנה ביופי והדר, אמנות, מסחר, תיירות, ספורט, חינוך, תרבות, מחקר, אופנה, פיננסים, טיפול רפואי, מדיה ותקשורת, שירותים מקצועיים, מחקר ופיתוח, תיירות ותחבורה, היסטוריה, ואווירה יוצאת דופן, שרק בלונדון ניתן לחוש בה. כל הדברים הקסומים האלו הופכים את לונדון לאחד ממוקדי המשיכה העיקריים לתיירים מסביב לעולם.

העיר שוכנת על גדות נהר התמזה, אשר זורם ממערב אל הים הצפוני, ומעליו נמצא גשר לונדון, עם ההיסטוריה העשירה שלו. והיוותה מקום התיישבות מרכזי במשך יותר מאלפיים שנים – הממצאים על ההתיישבות הראשונה באזור מגיעים עד לימי האימפריה הרומית העתיקה, שנתנה לה את השם לונדיניום.

אם תשאלו איזו עיר היא המתויירת ביותר בעולם, תגלו שלונדון היא בראש הסולם. הדברים שיעידו על כך הם מספר הטיסות הגדול בעולם וכן שדות התעופה של העיר, שמצוינים כמרכזי הטיסה העמוסים ביותר בעולם. 43 האוניברסיטאות שבשטחה של העיר הן הריכוז הגדול ביותר של מוסדות להשכלה גבוהה באירופה, ובשנת 2012, לונדון הייתה לעיר הראשונה בהיסטוריה שאירחה את משחקי האולימפיאדה המודרניים שלוש פעמים.

העיר מורכבת ממגוון רחב של אנשים ותרבויות, ויותר מ-300 שפות מדוברות בין גבולותיה. אוכלוסייתה המונה נכון ל-2013 כ-8.6 מיליון תושבים, הופכת אותה לעיר המאוכלסת ביותר באיחוד האירופי.

אז בואו והצטרפו גם אתם אלינו לסאמר סקול לונדון דתי לחוויה בלתי נשכחת וייחודית בעיר הקסומה לונדון! תוך כדי שיפור האנגלית והכרת חברים חדשים לחיים!

עוד בנושא:

היתרונות שלנו לונדון דתי

ביטחון ובטיחות- הדבר החשוב ביותר ונמצא בראש סדר העדיפויות שלנו הוא שהילדים יחזרו בשלום. אנו דואגים כי תהיה שמירה מלאה על...

סאמר סקול לונדון - שאלות ותשובות

שיפור האנגלית האם זה באמת משפר את האנגלית? בהחלט! כל ילד שהגיע אלינו לסאמר סקול בלונדון, לדוגמא, הצליח לשפר את האנגלית שלו!...

אטרקציות לונדון דתי

האטרקציות בהן נבקר בוודאות: ת'ורפ פארק (לונה פארק)– אחד מהפרקים הגדולים והשווים ביותר באירופה! יש בו יותר מ30 רכבות הרים מכל...
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל