על העיר לונדון

לונדון היא עיר הבירה של אנגליה ושל הממלכה המאוחדת. העיר הינה המטרופולין הגדולה ביותר בממלכה, ולמעשה גם בכל מערב אירופה.

משחר הקמתה הייתה לונדון אחד ממוקדי הכוח העולמיים. בירת אנגליה ניחנה ביופי והדר, אמנות, מסחר, תיירות, ספורט, חינוך, תרבות, מחקר, אופנה, פיננסים, טיפול רפואי, מדיה ותקשורת, שירותים מקצועיים, מחקר ופיתוח, תיירות ותחבורה, היסטוריה ואווירה יוצאת דופן, שרק בלונדון ניתן לחוש בה. כל הדברים הקסומים האלו הופכים את לונדון לאחת ממוקדי המשיכה העיקריים לתיירים מסביב לעולם.

העיר שוכנת על גדות נהר התמזה, אשר זורם ממערב אל הים הצפוני, ומעליו נמצא גשר לונדון, עם ההיסטוריה העשירה שלו. העיר היוותה מקום התיישבות מרכזי במשך יותר מאלפיים שנים – הממצאים על ההתיישבות הראשונה באזור מגיעים עד לימי האימפריה רומית העתיקה, שנתנה לה את השם לונדיניום.

אם תשאלו איזו עיר היא המתויירת ביותר בעולם, תגלו שלונדון היא בראש הסולם. הדברים שיעידו על כך הם מספר הטיסות הגדול בעולם וכן שדות התעופה של העיר, שמצוינים כמרכזי הטיסה העמוסים ביותר בעולם. 43 האוניברסיטאות שבשטחה של העיר הן הריכוז הגדול ביותר של מוסדות להשכלה גבוהה באירופה, ובשנת 2012, לונדון הייתה לעיר הראשונה בהיסטוריה שאירחה את משחקי האולימפיאדה המודרניים שלוש פעמים.

העיר מורכבת ממגוון רחב של אנשים ותרבויות, ויותר מ-300 שפות מדוברות בין גבולותיה. אוכלוסייתה המונה נכון ל-2013 כ-8.6 מיליון תושבים, הופכת אותה לעיר המאוכלסת ביותר באיחוד האירופי.

אז בואו והצטרפו אלינו גם אתם לסאמר סקול לונדון דתי, לחוויה בלתי נשכחת וייחודית בעיר הקסומה לונדון- תוך שיפור האנגלית והכרת חברים חדשים לחיים!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל